Kombi Teknik

Kavacık Demirdöküm Servisi olarka Demirdöküm Kombi Teknik servisiliği bilgi ve tecrübe gerektiren bir cihazlardır lütfen evinizde kullanmakta olduğunuz doğalgaz demirdöküm kombilerinize kendiniz müdahale etmeyiniz.!

Kombi Teknik

Demirdöküm kombinizde bir arıza oluştuğunda ilk yapmanız gereken kullanma kılavuzunu dikkatlice okumak ve ordaki kurallara uymaktır.

Demirdöküm kombilerin genelinde bütün cihazlarda arıza ikaz lambaları bulunmaktadır.

Arıza yapan Demirdöküm kombi cihazınızın lambaları hangi durumlarda yanar bunu mutlaka okuyup öğrenmeniz gerekir.

Kullandığınız Demirdöküm kombi cihazınızda arıza ikaz lambası hangi durumlarda yanmaktadır?

Evinizde Ve işyerinizde ki demirdöküm kombi cihazınıza gaz gelmediği, Kombi ateşleme sistemi çalışmadığında,Kombi iyonizasyon çubuğu yanmayı algılamadığı durumlarda arıza ikaz lambası yanarlar.

Kavacık Demirdöküm Servisi Kombi Teknik

Yeni teknoloji demirdöküm kombi cihazlarında bazı kombilerde arıza ikaz lambalarının yerini dijital göstergeler yada led lambalar kullanılmıştır.

Bu yeni teknoloji kombi cihazlarda cihazda oluşan arızayı lambaların üzerlerindeki şekillerden anlaşılabilir.

Arızalanmış demirdöküm kombileriniz hakkında merak ettiğiniz her konuyu dilediğinizde bize ulaşabilir bizden telefon desteği alabilirsiniz

Aklınızda bulunsun unutmayın kombi teknik servisler sizlere teknik destek sağlamak ve hizmet sunmak amacı ile faaliyettedirler.

Kombi Tesisat Petek Temizliği İşlemi

Kullanmakta olduğunuz kombi cihazınızın patiklerini temizlenmesi gerekmektadir, ve bu işlem iş tecrübesi olan bilgili teknisyenler tarafından yapılmalıdırlar ve ilaç yardımıyla sitem temizlenmelidir. Petekleririnizin bir kısmı ısınıp bir kısmı ısınmıyorsa tesisat petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir, petek temizliği iyi verim ve yakıt tasarrufu sağlar.

Gibi bircok parcadan oluşurlar. bu parcların bazi işlemsonucu (revizyon) yenilenme işlemleri ugulanabilir elektironik kartamiri 3 yollu vana tamiri gibi birtakım yenilenme ilemleride yapılabilir, Firmamız tarafından kavacık demirdöküm kombizini tesisat temizliği yapılmaktadır.