Kombi Teknik

* Kavacık demirdöküm servisi olarka demirdöküm kombi servisiliği bilgi ve tecrübe gerektiren bir cihazlardır lütfen evinizde kullanmakta olduğunuz doğalgaz demirdöküm kombilerinize kendiniz müdahale etmeyiniz.!

* Demirdöküm kombinizde bir arıza oluştuğunda ilk yapmanız gereken kullanma kılavuzunu dikkatlice okumak ve ordaki kurallara uymaktır.

* Demirdöküm kombilerin genelinde bütün cihazlarda arıza i,kaz lambaları bulunmaktadır.

* Arıza apan demirdöküm kombi cihazınızn lambaları hangi durumlarda yanar bunu mutlaka okuyup öğrenmeniz gerkir.

* Kullandığınız demirdöküm kombi cihazınızan arıza ikaz lambası hangi durumlarda yanmaktadır?

* Evinizde Ve işyerinizde ki demirdöküm kombi cihazınıza gaz gelmediği,Kombi ateşleme sistemi çalışmadığında,Kombi iyonizasyon çubuğu yanmayı algılamadığı durumlarda arıza ikaz lambası yanarlar.

* Yeni teknoloji demirdöküm kombi cihazlarında bazı kombilerde arıza ikaz lambalarının yerini dijital göstergeler yada led lambalar kullanılmıştır.

* Bu yeni teknoloji kombi cihazlarda cihazda oluşan arızayı lambaların üzerlerindeki şekillerden anlaşılabilir.

* Arızalanmış demirdöküm kombileriniz hakkında merak ettiğiniz her konuyu dilediğinizde bize ulaşabilir bizden telefon desteği alabilirsiniz

* Aklınızda bulunsun unutmayın kombi teknik servisler sizlere teknik destek sağlamak ve hizmet sunmak amacı ile faliyettedirler.

Kombi Tesisat Petek Temizliği İşlemi

Kullanmakta oldugunuz kombi cihazınızın pateklerini temizlenmesi gerekmektadir,ve bu işlem iş tecrübesi olan bilgili teknisyenler tarfından yapılmalıdırlar ve ilac yardmıyla sitem temzilenmelidir. petekleririnizin bir kısmı ısınıp birkısmı ısınmıyorsa tesisat petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir, petek temziligi iyi verim ve yakıt tasarrufu saglar.

Gibi bircok parcadan oluşurlar. bu parcların bazi işlemsonucu (revizyon) yenilenme işlemleri ugulanabilir elektironik kartamiri 3 yollu vana tamiri gibi birtakım yenilenme ilemleride yapılabilir, Firmamız tarafından kavacık demirdöküm kombizini tesisat temizliği yapılmaktadır.